Bursaspor güldü
Yayınlanma:
İlimizde yapılan B Gençler grup maçlarında gülen Bursaspor oldu.Altı takımın mücadele ettiği B Gençler Eskişehir ayağında dün finale kalan Bursaspor ile Konyaspor karşı karşıya geldi. Necdet Yıldırım sahasında oynanan...
İlimizde yapılan B Gençler grup maçlarında gülen Bursaspor oldu.
Altı takımın mücadele ettiği B Gençler Eskişehir ayağında dün finale kalan Bursaspor ile Konyaspor karşı karşıya geldi. Necdet Yıldırım sahasında oynanan ve maçın başından sonuna kadar üstün bir futbol sergileyen Bursaspor Konyaspor gençlerini 3-0 yenerek yarı finale yükseldi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.