DSİ bayanları şampiyon
Büyük bayanlar voleybol il birinciliğinde şempiyonluğu Dsi Bentspor elde etti.
Dün Atatürk spor salonunda oynanan ligin son maçlarının ilkinde Gençlikspor Esspor'u 3-2 yenmesini bildi. Günün ikinci ve en önemli karşılaşmasında ise Dsi Bentspor ile Köy Hizmetleri karşı karşıya geldi. İlk maçta rakibini yenmenin avantajı ile sahaya çıkan Dsi Bentspor bu avantajını iyi kullandı ve bu kez rakibini net bir skorla 3-0 yenmesini bildi. Bu sonuçla Dsi Bentspor büyük bayanlar voleybol ligi 2006-2007 sezonu şampiyonu oldu.
Bu karşılaşmaların ardından Dsi Bentspor Türkiye şampiyonsında ilimizi temsil etmeye hak kazandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.