DSİ BENT GÜÇ TOPLUYOR
İlimiz voleybolunda en önde gelen kulüp olan DSİ Bentspor'da A takımdan, en küçük yaş grubuna kadar tüm ekipler aralıksız şekilde antrenmanlarını sürdürüyor
Voleybol Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden DSİ Bentspor A takımı çalışmalara başladı. Tecrübeli Voleybol Antrenörü Kazım Tokat nezaretinde antrenman yapan A takım ve gençlerden oluşan ekip salonda plates topu ile çalıştılar. Oyuncularını hem fiziksel hem de mental açıdan sezona hazırlayan Tokat, yeni sezondan çok umutlu olduğunu belirtti. A takımın yanı sıra minikler de çalışmalarına devam ediyor. Antrenörler Kazım Tokat, Şener Yiğit, Aylin Gence ve Ayşe Güven nezaretinde çalışan minikler antrenörlerinin dediklerinin büyük hevesle yapıyorlar. Yaz okulu çalışmalarında yetenekli olan sporcular alt yapı bünyesine kazandırılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.