EASKF yönetiminde görev bölümü tamam

EASKF yönetiminde görev bölümü tamam

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun da Sadri Atam başkanlığındaki yönetim kendi arasında görev bölümünü yaptı. Dün Federasyon binasında toplantı yapan yeni başkan Sadri Atam "24 Ağustos tarihinde büyük bir şevk...

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun da Sadri Atam başkanlığındaki yönetim kendi arasında görev bölümünü yaptı.
Dün Federasyon binasında toplantı yapan yeni başkan Sadri Atam "24 Ağustos tarihinde büyük bir şevk ve çalışma azmimizle göreve başladık. Mehmet Akdoğan Başkanlığındaki yönetim kurulumuz kısa zaman zarfında uyumlu bir çalışma örneği göstererek amatör kulüplerimizin yararına yapılacak işler için çalmadığımız kapı kalmadı ve her yaptığımız görüşmeden olumlu sonuçlar alarak büyük sevinçler yaşadık. Malzeme yardımı, otobüs yardımı, spor sahaları, EASKF binası bunlara örnek gösterilebilir. Bunun içinde Milletvekillerimize, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'ya, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'a ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Süleyman Arduç'a teşekkür ederiz. Ancak 27 Ocak 2010 tarihinde genel başkanımız Mehmet Akdoğan sağlık sebeplerinden dolayı istifa ederek aramızdan ayrılmak zorunda kaldı. Yönetim kurulumuzca yaptığımız toplantıların ardından yeni yönetim kurulunu oluşturduk. 2012 yılı Eylül ayında yapılacak olağan Genel Kurula kadar bu yönetimle çok işler yapmanın uğraşı içerisinde bulunacağız. Tüm kurum ve kuruluşlarla hiçbir şahsi menfaat gözetmeksizin karşılıklı iyi niyet çerçevesinde yapılacak görüşmeler neticesinde önümüzdeki 2,5 yıl süresince amatör kulüplerimizin hizmetinde olacağız" dedi.
EASKF'de yeni yönetim şöyle oluştu. Genel Başkan; Sadri Atam, Genel Sekreter; Fikret Kalaçay, Genel Başkan Yardımcısı Şakir Yörük, Mehmet Totaş, Burhan Mutlu, Genel Sekreter yardımcısı Turgay Çankaya, İhsan Ertuğ, Eğitim Sekreteri Selahattin Semerci, Örgütlenme Sekreteri Ömer Türedi, Sosyal Faaliyetler Sekreteri Türker Lökçü, Genel Koordinatör Mustafa Demircan, Mali Sekreter Cengiz Filiz ve üye Tezcan olarak açıklandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.