Elazığspor maçı hazırlıkları başladı
Yayınlanma:
Kırmızı Şimşekler Cumartesi günü taraftarları önünde oynayacağı Elazığ maçı için dün top başı yaparak çalışmalara başladı. Teknik direktör Ergin Işık gözetiminde yapılan haftanın ilk çalışmasında daha çok...
Kırmızı Şimşekler Cumartesi günü taraftarları önünde oynayacağı Elazığ maçı için dün top başı yaparak çalışmalara başladı. Teknik direktör Ergin Işık gözetiminde yapılan haftanın ilk çalışmasında daha çok kondisyon ağırlıklı antrenman yapıldı.
Bugünden itibaren taktik ağırlıklı antrenmanlara ağırlık verecek olan kırmızı şimşekler Cumartesi günü saat 13.00'de taraftarları önünde oynayacağı zorlu Elazığ maçı için Cuma günü kampa girecek. Es-Es taraftarının desteğiyle üç puan almak istiyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.