ELİT GRUPLAR SEZONA HAZIR
Yayınlanma:
Dsi Bentspor futbol branşında elit gruplar sezona hazır. Eylül ayıyla birlikte start alacak U15, U17 liglerinde mücadele edecek takımlar artık geri sayıma girdi. DSİ Bentsporda bu anlamda liglerde mücadele edecek takımlar sezona...
Dsi Bentspor futbol branşında elit gruplar sezona hazır. Eylül ayıyla birlikte start alacak U15, U17 liglerinde mücadele edecek takımlar artık geri sayıma girdi. DSİ Bentspor'da bu anlamda liglerde mücadele edecek takımlar sezona hazır. Bunun yanında U19 ve Süper Amatör Kümede mücadele edecek ekipte çalışmalarına aralıkszı devam ederken, liglerin başlamasını iple çekiyorlar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.