Engelli atletler gururlandırdı
Somet Zihinsel Gelişim merkezi sporcuları dün Zihinsel Gelişim Merkezi'ni kurarak engelli vatandaşları unutmayan ve engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için önemli projeleri hayata geçiren Odunpazarı Belediye başkanı Burhan Sakallı'yı makamında ziyaret etti.
Somat Zihinsel Gelişim merkezi tletleri 28 Nisan'da Çankırı'da yapılan Zihinsel Engelliler spor federasyonu İç Anadolu Bölgesi Atletizm şampiyonasında 4 öğrenci ile mücadele etti. Yaşları 12-15 arasında değişen sporcular 4X100m.-50m. Koşu ve uzun atlama branşlarında 1.'lik, 2.lik ve 3.lük ödülü aldılar.
Somet Beden eğitimi öğretmeni Ebru Tomsuk ile birlikte Burhan Sakallı'ya şampiyonluğu hediye eden sporcular bundan sonraki müsabakalarda da başarılı olacaklarının sözünü verdiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.