ES-ES KALDIĞI YERDEN
Eskişehirspor'da 2 günlük ara sona ererken, Şimşekler kaldığı yerden antrenmanlara yeniden başladı. Mersin galibiyetinin ardından tam olarak toparlanamayan ve Ediz'in ölümü ile yıkılan Şimşekler'de teknik direktör Ersun Yanal hafta sonunda oyuncularına 2 gün kafa izni vermişti. Cumartesi ve Pazar günlerini dinlenerek geçiren Şimşekler dün öğleden sonra tesislerde bir araya gelirken, akşamda tek çalışma yaptı. Teknik direktör Ersun Yanal ilk antrenman öncesinde futbolcuları ile kısa bir toplantı yaparak artık lige dönmeleri gerektiğini belirtti. Gençlerbirliği için bugün de hazırlıklarını sürdürecek olan Şimşekler Cumartesi günü de kendi tesislerinde kampa girerek maç saatini bikleyecek
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.