"Es-Es'in geleceğini kurtaracağız"

“Es-Es’in geleceğini kurtaracağız”
Yeni gelir kaynaklarının yaratılması konusunda hazırlanan projeler hakkında bilgi veren Pazarlama komitesi başkanı Mesut Hoşcan " Eskişehirspor’ un geleceğini kurtarmayı hedefledik" dedi.Sportif başarının kurumsallaşmadan ve...

Yeni gelir kaynaklarının yaratılması konusunda hazırlanan projeler hakkında bilgi veren Pazarlama komitesi başkanı Mesut Hoşcan " Eskişehirspor' un geleceğini kurtarmayı hedefledik" dedi.
Sportif başarının kurumsallaşmadan ve sağlam bir alt yapı oluşturmadan geçtiğini belirten Eskişehirspor Sosyal hizmetler sorumlusu ve pazarlama komitesi başkanı Mesut Hoşcan kurumsal yapıyı oturtmanın daima ön planda olduğunu vurgulayarak hazırlanan projeler konusunda bilgi verdi.
Taraftar kartı, forma reklamı, GSM firmaları ile yapılan görüşmeler, üyeliklerin arttırılması vb konuları aktaran yönetici Hoşcan şunları söyledi. " Günü kurtarmak değil Eskişehirspor' un geleceğini kurtarmayı hedefledik.
Eskişehirspor' un sadece reklamlardan değil sürekli bir gelirinin olması için çalışmalarımızı yoğunlaştırıyoruz. Yaptığımız çalışmalar olumlu sinyaller veriyor. Forma reklamı, stat reklamları, SMS ve şarkılar için GSM firmaları ile görüşmeler ve projeler, çalışmaların ulusal boyuta getirilmesi, tırın faaliyete geçmesi ve stadyum ve çeşitli yerlerde satış mağazalarının açılması, kapalı tribündeki vip yerinin 300'den 500'e çıkartılması, ve en önemlisi de Taraftar kartı kampanyası için çalışmalarımız başlamış durumda. Taraftarlar kartı uygulaması ile kartı alan taraftarlar indirimli alışverişler yapacakları gibi bu kartlar sayesinde Eskişehirspor üyelikleri ve delegeliği de getirilecek. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Bizim en büyük hedefimiz Eskişehirspor7un 200-300 delege ve üye ile kongrelerini yapması değil 3000-5000 delege ve üye ile kongrelerini gerçekleştirmesidir. Tüm bu çalışmaların ve projelerin sonuçlarını ileri tarihlerde alabileceğiz. Ayrıca taraftarlara yönelik rozet kampanyası da gündemde. Önemli olaylardan bir tanesi de Eskişehirspor markasının ve imajının her yerde kullanılmasını engellemek ve Eskişehirspor' u markalaşmaktır. Bu konuda ve tescil konusunda çalışmalarımız sürüyor. Ancak bazı engeller gözüküyor. Engelleri kaldırmak için çaba gösteriyoruz."
Eskişehirspor'un kısa, orta ve uzun vadeli bu projelerinin hayata geçmesi ile aylık 80-100 milyarlık devamlı bir gelir kaynağının oluşturulmasının amaçlandığını belirten Pazarlama komitesi başkanı Mesut Hoşcan " Bu projelerin hayata geçirilmesi sırasında yapılacak tüm masraflar yöneticiler tarafından karşılanacak. " dedi. Yeni sezonda biletlerinin satışının yine firma aracılığı ile yapılıp yapılmayacağı konusunda yönetilen soruya Hoşcan " Eskişehirspor biletleri kendisi satmayı planlıyor. Bu konuda henüz yönetimde bir karara varılmadı" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.