ESKİ HOCALARINA KOŞTULAR
Yayınlanma:
Sağlıksporun yeni transferleri Ömer ve Emrah eski hocasına koştu. Bu sezon Şekerspordan transfer edilen ve bir dönem Eskişehirspor alt yapısında da forma giyen Ömer ve Emrah önceki gün oynanan özel maç öncesi eski hocaları...
Sağlıkspor'un yeni transferleri Ömer ve Emrah eski hocasına koştu. Bu sezon Şekerspor'dan transfer edilen ve bir dönem Eskişehirspor alt yapısında da forma giyen Ömer ve Emrah önceki gün oynanan özel maç öncesi eski hocaları Halit Kök'ün yanına gitti. Eski antrenörleriyle kısa süreli sohbet eden genç oyuncular bu sezon şans buldukları takdirde Sağlıkspor'a faydalı olmak için çalışacaklar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.