Eskişehirli tecrübeli kaleci antrenörü başarılı bir sezon geçirdi
Afyon ekibinin teknik kadrosunda yer alan tecrübeli antrenör Elban, Eskişehirspor’dan yetişen ve Bolvadin ekibinde kiralık olarak forma giyen genç kaleci Ersagun Özbek ile başarılı bir sezonu geride bıraktı.
GÜZEL İŞLER YAPTIK
Özellikle ligin 2.yarısında güzel işler yaptıklarını ifade eden Elban, “Çok kuvvetli bir grupta son haftaya kadar savaştık. Düşük bütçeyle planlı programlı bir şekilde devam ettik. İzmirspor Alaçatı, Çeşme, Manisa spor, Tire, Linyitspor gibi şampiyonluğa oynayan takımlar vardı. Son hafta bazı durumlari aşamadık. İzmir takımıyla cekişirken Manisa'daki maça İzmir bölgesi hakemi atandı ve bizi doğradı. Ligi ikinci bitirdik. Ayrıca Eskişehirspor’dan talebem olan Ersagun Özbek’te bizdeydi. Müthiş arkadaşlıkla işi götürdük. Ersagun 6 maç gol yemedi. Eskişehir çocuğuna sahip çıkıldığında neler yapılacağını gösterdi” ifadelerine yer verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.