Gençler de güldürdü: 2-0
Eskişehirspor süper gençleri konuk ettikleri Bursa Nilüfer'i zorlanmadan geçerek haftayı kayıpsız kapattı. 2-0
Karşılaşmaya hızlı başlayan genç şimşekler 1. dakikada Seçkin' in ayağından kazandığı golle 1-0 öne geçti. Bu golle rahatlayan ve oyunun hakimiyetini tamamen eline geçiren Eskişehirspor 30. dakikada farkı ikiye çıkarttı. Bu dakikada Fırat yaklaşık 35 metreden sert bir vuruşla kaleciyi avladı. 2-0
Maçın ikinci yarısında oyunu rölantiye alan ve kendini sıkmayan Eskişehirspor süper gençleri maçın skorunu tayin eden golü 90. dakikada buldu. Seçkin kafayla attığı golle maçın bitiş düdüğünü de getirdi.
Bursa Nilüfer belediyeyi 3-0 yenerek evine puansız gönderen genç şimşekler ilk iki yarışını bırakmadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.