Gençlerde liderler değişmedi
Yayınlanma:
2. Gençler liginin ikinci yarısı yine gollü başladı. Liderliğe oynayan takımlar maçlarını kazanarak birinci sıradaki yerlerini korudular. A grubunda lider Tepebaşı ve lideri takip eden Odunpazarı Bel. takımı maçlarını kazandılar...
2. Gençler liginin ikinci yarısı yine gollü başladı.
Liderliğe oynayan takımlar maçlarını kazanarak birinci sıradaki yerlerini korudular. A grubunda lider Tepebaşı ve lideri takip eden Odunpazarı Bel. takımı maçlarını kazandılar ve sıralamadaki yerlerini korudular. B grubunda ise lider Kırmızıtoprak Göztepe engelini üç golle geçerek puanını onüçe çıkardı. İkinci Otosan ise haftayı dinlenerek geçirince on puanda kaldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.