Güreşçiler Samsun yolcusu
Yayınlanma:
12-13 yaş greko-romen Türkiye şampiyonası için güreş il takımımız son hazırlıklarını yapıyor. 25-27 Mayıs tarihleri arasında Samsunda yapılacak müsabakalarda 13 sporcu ilimizi temsil edecek. Konu ile ilgili olarak bilgi...
12-13 yaş greko-romen Türkiye şampiyonası için güreş il takımımız son hazırlıklarını yapıyor. 25-27 Mayıs tarihleri arasında Samsun'da yapılacak müsabakalarda 13 sporcu ilimizi temsil edecek. Konu ile ilgili olarak bilgi aldığımız kafile başkanlığını yapacak olan antrenör İbrahim Ünalsoy" Sporcularımızın son durumları çok iyi. Hazır haldeler. İyi neticeler bekliyoruz. Eskişehir güreşinin geleceği olacak bu sporcuların alacağı sonuçlar bize gelecek için ışık tutacak" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.