Haydi Odunpazarı
Odunpazarı Belediyesi futbol takımı 3. lig yolundaki ilk maçını bugün Bandırmaspor ile yapacak. İlimizde oynanan süper amatör kümede Eskişehir şampiyonu olan ve 3. lig yolunda ilimiziii temsil eden Odunpazarı Belediyesi futbol takımı Bursa grubundaki ilk maçını bugün Balıkesir Bandırmaspor ile yapacak.
Zorlu müsabakalar için Bursa'da kampta olan Odunpazarı Belediyesi futbol takımı bugün İnegöl İlçe Stadı'nda saat 14.00'de Bandırmaspor ile karşılaşacak. Temsilcimiz ilk maçını kazanmak istiyor. Odunpazarına destek Eskişehir'den çok sayıda taraftar bugün İnegöl'e gidecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.