Hentbolcular gurbette
Bayan hentbolcularımız hafta sonu deplasmanda puan arayacak.
Ligte tutunma mücadele veren Osmangazi Üniversitesi bayan hentbolcuları Cumartesi günü İzmir deplasmanında Büyükşehir'i konuk edecek. Hazırlıklarını tamamlayan bayan hentbolcular yarın İzmir yolculuğuna çıkacak.
Bu sezon ligde umduğunu bulamayan Anadolu Üniversitesi bayan hentbolcuları ise Pazarn günü Karadeniz deplasmanında Trabzon Belediye ile karşılaşacak. Antrenör Sinan Öner gözetiminde hazırlıklarını sürdüren Anadolu bayan hentbol takımı da Cumartesi günü yola çıkacak.
Her iki bayan hentbol takımımız da zorlu deplasmanlara galibiyet için çıkacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.