Judo kış okulu kapandı
Gençlik ve spor il müdürlüğüne bağlı kış okulu çalışmaları sona erdi. Antrenör Ahmet Kambur gözetiminde sezon başından bu yana çalışmalarını sürdüren judoda kış okulu çalışmaları sona erdi. Yaz dönemi öncesi sporculara istirahat verdiklerini belirten antrenör Kambur" Elit sporcularımız ile çalışmalarımız devam ediyor. Ancak kış döneminde yeni katılan sporcularımız ile yaz okulu çalışmalarımızın başlaması ile birlikte olacağız. Amacımız her yıl kaliteli sporcularımızı bünyemize katarak şampiyonalarda başarılı sporcu sayımızı arttırmak" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.