Kalede rekabet olacak
Yayınlanma:
Demirspor kalesinde bu yılda rekabet olacak. Kaleci Engin Türkmenin takımdan ayrılmasının ardından geçen sezon yedek bekleyen Yasin bu yıl formayı sırtına geçirmek istiyor. Ancak Yasinin bu yılda kaleye geçmesi için çok...
Demirspor kalesinde bu yılda rekabet olacak. Kaleci Engin Türkmen'in takımdan ayrılmasının ardından geçen sezon yedek bekleyen Yasin bu yıl formayı sırtına geçirmek istiyor. Ancak Yasin'in bu yılda kaleye geçmesi için çok çalışması gerekecek. Nitekim Kütahya Şeker'den gelen Zeki Kamaoğlu ve alt yapıdan çıkan Metin'de Yasin'i zorlayacağa benziyor. Tatlı bir rekabetin yaşanacağı bu mevkide antrenör Necati Gülten'in kime şans tanıyacağı ise merakla bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.