KAMP EĞİTİM ÇALIŞMALARA BAŞLADI
Yayınlanma:
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kamp Eğitim Merkezindeki güreşçiler 2012-2013 sezonu için çalışmalara başladı. 17 sporcu ile haftanın 7 günü antrenman yapan genç antrenörler Mehmet Aykol ve Ali Kayahan...
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Kamp Eğitim Merkezi'ndeki güreşçiler 2012-2013 sezonu için çalışmalara başladı. 17 sporcu ile haftanın 7 günü antrenman yapan genç antrenörler Mehmet Aykol ve Ali Kayahan milli takıma güreşçi vermek için kolları sıvadı. Yeni sezonda güreşçilerden beklentilerin yüksek olduğunu ifade eden Aykol 'Yeni sezon için yoğun bir çalışma temposunun içine gireceğiz. İlimize başarılar kazandırarak, milli takıma sporcu vermek istiyoruz' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.