Karateciler Sakarya'ya gidiyor
Gençlikspor karatecileri Pazar günü Sakarya'da yapılacak olan lig müsabakalarında mücadele edecek.
Karate federasyonu tarafından düzenlenen bölgesel lig 3.kademe müsabakaları Pazar günü Sakarya'da yapılacak. Değişik illerden karate takımlarının mücadele edeceği müsabakalarda ilimizi de Gençlikspor karate takımı temsil edecek.
Hazırlıklarını antrenör Sami Toğay gözetiminde tamamlayan karatecilerimiz Pazar sabahı Adapazarı'na gidecek.Karate antrenörü Sami Toğay "Sakarya'da yapılacak olan zorlu sınava Gençlikspor olarak en iyi şekilde hazırlandık.Hedefimiz ilimizi centilmence temsil edip başarılı olmak" dedi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.