KARATECİLERDEN GÖRKEMLİ KAPANIŞ
Yayınlanma:
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki karate yaz okulu çalışmaları dün sona erdi. Çalışmalara katılan sporcular sertifika almanın heyecanını yaşadı. Öğrencilerin aileleri sertifika törenini yakından takip...
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki karate yaz okulu çalışmaları dün sona erdi. Çalışmalara katılan sporcular sertifika almanın heyecanını yaşadı. Öğrencilerin aileleri sertifika törenini yakından takip etti. Törende Antrenör Sami Togay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü başkan vekili Mithat Mutu sporculara sertifikalarını verdi. Mithat Mutu " Çalışmalara katılan sporculara teşekkürlerimi sunuyorum. Amacımız ileriki yıllar için sporcu yetiştirerek milli takıma göndermek" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.