KONDİSYON ÇALIŞTILAR
İstanbul deplasmanın oynayacağı Çatalca maçına bilenen Demirspor dün çift çalışma yaptı. Özellikle sabah antrenmanında antrenör İsmet Çelen takıma yüklendi. Kondisyon çalışması yaptıran Çelen oyuncularına sık sık uyarılarda bulunarak, antrenmanlarda iyi çalışmalarını istedi. Antrenör Çelen istasyon çalışmasında futbolculardan yüzde yüz performans isterken, 1,5 saat süren antrenmanın ardından Demirsporlu oyuncuların hayli yorulduğu gözlendi. Lacivert Kırmızılılar öğleden sonra ise teknik ve taktiğe dayalı bir çalışma daha yaptı. Lokomotif bugün yapacağı tek antrenman ile Çatalca maçının hazırlıklarını sürdürecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.