Ligin dibi alev alev
Eskişehirspor'un ikinci Ordu faciasını yaşadığı 23. haftasında ligin düşme hattında çekişme had safhaya çıktı. Düşme hattında yer alan takımlardan Sebat ve Mardin haftayı puansız kapatırken, Telekom, Uşak, Ordu ve Gaziantep BŞ haftayı puanla kapatmayı başardı. Bu takımlardan Uşakspor ile Mardin arasında oynanan karşılaşmada 85. dakikada çıkan olaylar nedeniyle maç tatil edildi. Uşakspor'un 4-3 üstünlüğü ile devam eden maç ile ilgili kararı Federasyon verecek. Bu arada düşme hattındaki takımlar arasında puan farkı da açılmadı. Önümüzdeki haftalarda alınacak sonuçlarla ligin alt sırasındaki takımlar arasında önemli yer değişiklikleri yaşanabilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.