LOKOMOTİF MORAL PEŞİNDE
Sağlıkspor karşısında alınan yenilginin yaralarını sarmaya çalışan Demirspor Pazar günü evinde oynayacağı Kocaali maçı için hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.
Bölgesel Amatör Ligde ki bir diğer temsilcimiz Demirspor bu hafta moral peşinde. Ligin açılış maçında Sağlıkspor karşısında alınan yenilginin yaralarını sarmaya çalışan Lokomotif'te antrenör Necati Gülten oyuncularının adeta beyinlerini yıkıyor. Sağlık maçını geride bırakarak Kocaali'ye konsantre olan Lacivert-Kırmızılılarda tek hedef galibiyet. Sağlık maçında sakatlanan Ali'nin hafif sakatlığı bulunurken, bu oyuncunun Pazar günkü maça yetiştirileceği belirtildi. Demirspor Kocaali maçının hazırlıklarına bugün ara vermeden devam edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.