Minik Zengin ilgi odağı oldu
Yayınlanma:
Erkan Zenginin minik oğlu bu hafta da ilgi odağı oldu. İçerde oynanan maçları yakın takip eden Erkan Zenginin eşi ve oğlu İstanbul Büyükşehir maçında da yine tribündeydi. İlk 11e giremeyen Erkan Zengin maçtan önce tribündeki...
Erkan Zengin'in minik oğlu bu hafta da ilgi odağı oldu.
İçerde oynanan maçları yakın takip eden Erkan Zengin'in eşi ve oğlu İstanbul Büyükşehir maçında da yine tribündeydi. İlk 11'e giremeyen Erkan Zengin maçtan önce tribündeki oğlunu alarak kulübeye getirdi. Bir anda ilgi odağı olan minik Zengin'in hareketliliği dikkat çekti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.