NE YAPTIN DEDE?
Eskişehirspor'un tecrübeli sol kanat elemanı Dede tecrübesine yakışmayacak hatası ile gol yenilmesine neden oldu.
İlk yarısıs0- 0 sona eren ve beraberlik havasında giden Galatasaray maçının 59. dakikasında ceza alanı içinde topla buluşan Dede tecrübesine yakışmayacak kötü bir vuruş yaparak topu Galatasaray'ı Burak'ın önüne bıraktı.
Dede'nin bu hatasını iyi değerlendiren Burak Eskişehirspor filelerini havalandırırken dede ise adeta kahroldu. Ancak kendini toparlayan ve hırslanan Dede ataklara katılarak hücuma katkıda bulundu. Erkan'ın beraberlik golü ile en çok sevinen ve rahatlayan futbolcuların başında da tecrübeli Dede geldi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.