Okullu yüzücüler seçmede
İlköğretim okulları arası yıldızlar yüzme il birinciliği müsabakaları dün başladı. Atatürk yüzme havuzunda gerçekleştirilen müsabakalarda bayanlarda ve erkeklerde 18'er takım mücadele ediyor. Yarın yapılacak final yarışları ile sona erecek müsabakalar hakkında bilgi aldığımız yüzme il temsilcisi Çetin Erimez" Müsabakalara okullarımızın ilgisi bizleri sevindirdi. 100'e yakın yüzücü 3 gün sürecek müsabakalarda ter dökecek. Takım halinde ve ferdi olarak birinci olacak sporcular 11-13 Mayıs tarihleri arasında Kastamonu'da yapılacak Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecekler" şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.