Peymanspor galibiyetle döndü (2-3)
Yayınlanma:
![](https://cdn.istikbalgazetesi.com/author/363_s.jpg)
KFC Kadınlar Voleybol 1. Lig B Grubu’nda mücadele eden temsilcimiz Peyman Spor Kulübü, zorlu Adana deplasmanından galibiyetle döndü.
Kritik müsabakada Adana ekibi İmamoğlu SK ile karşı karşıya gelen Peyman’ın Sultanları rakibini iyi bir oyun sonunda devirerek 3-2’lik skorla devirerek 2 puanı hanesine yazdırdı. Önemli bir deplasmandan puan çıkarmayı başaran Eskişehir ekibi, 2 Mart’ta ise sahasında ALS Voleybol’u ağırlayacak ve sezonu tamamlayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.