RAGBİCİLER YENİ SEZONA HAZIRLANIYORLAR
Aqua spor kulübü bayan ve erkek ragbi takımları yeni sezon çalışmalarına önceki başladı. Antrenör Emin Erden gözetiminde yapılan ilk gün çalışmasında sporcuların neşeli ve istekli oluşlu gözlerden kaçmadı. A. Temel sahasında yapılan antrenmanlarda sporcular güç ve kondisyon çalışmaları gerçekleştiriyor. 2 aylık bir aranın ardından antrenmanlara başladıklarını belirten antrenör Emin Erden ' Oyuncularımızın çoğu Eskişehir dışından gelen üniversite öğrencileri ve bu oyunlarımızın memleketlerinde olmasına rağmen sezonun ilk antrenmanına 25 sporcuyla başladık. Eskişehir'de bu sporu yapmak isteyenleri seçmeler için antrenmanlarımıza bekliyoruz. dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.