ŞEKER KADROYU GENÇLEŞTİRDİ
Süper amatör kümede mücadele edecek olan Şekerspor yeni sezonda genç bir ekiple mücadele edecek. Her sezon ligde oynadığı futbolla dikkat çeken ve bir çok da futbolcu yetiştiren Şekerspor yeni sezonda genç bir ekiple mücadele edecek.
Geçtiğimiz yılki kadrosundan 10 oyuncu ile yollarını ayıran Şekerspor alt yapısındaki genç oyunculara ağırlık verecek. Şekerspor antrenörleri Ayhan Taşçı Erol Kaya ve Osman Esen "Yeni sezonda çok genç bir ekiple mücadele vereceğiz. Amacımız ligde gençlerle başarılı maçlar çıkarıp en iyi dereceyi elde etmek" dedi. Hazırlık maçlarına da ağırlık veren Şekerspor artık lig için de geri sayıma geçti. Geçtiğimiz sezon ligde başarılı olan Şekerspor yeni sezonun ilk maçını da Bağlarspor ile yapacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.