Sevinç gözyaşları
Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim okulunun beden eğitimi öğretmeni Sinem Türkoğlu kızlarda şampiyonluğu kazanınca gözyaşlarına engel olamadı.
Bu yıl okullar arası voleybol il birinciliğinde hem bayanlarda, hem de erkeklerde final oynama başarısını gösteren ve kızlarda şampiyonluk ipini göğüsleyen Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim okulunun başarısında en büyük pay Sinem hocaya aitti. Erkeklerde final oynayıp kaybeden Sinem Türkoğlu, kızlarda şampiyonluğu elde edince maç sonunda öğrencileri ile sevinç yumağı oluşturup, gözyaşlarını tutamadı. Bu başarıda kendilerine destek veren herkese çok teşekkür ettiğini belirten Sinem Türkoğlu" Bu başarıyı hak ettiğimizi düşünüyorum. Gerçekten çok çalıştık ve emeğimizin karşılığını aldık. Hayatımın en mutlu gününü yaşadım" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.