TARAFTAR KAHROLDU
Yayınlanma:
Es-Esi Olimpiyat Stadında yalnız bırakmayan taraftar alınan yenilgi ile birlikte adeta kahroldu. Bu sezonun ilk deplasman maçını Orduspor ile dün Olimpiyat Stadında oynayan Kırmızı Şimşekleri taraftarı yalnız bırakmadı....
Es-Es'i Olimpiyat Stadı'nda yalnız bırakmayan taraftar alınan yenilgi ile birlikte adeta kahroldu. Bu sezonun ilk deplasman maçını Orduspor ile dün Olimpiyat Stadı'nda oynayan Kırmızı Şimşekleri taraftarı yalnız bırakmadı. Gerek Eskişehir'den gelen gerekse İstanbul ve çevre il ve ilçelerden Olimpiyat Stadı'na koşarak takıma destek verdi. Maç öncesinde futbolcuları tribünlere çağırarak moral aşılayan Es-Es taraftarı arka arkaya gelen gollerle adeta kahroldu. Taraftar alınan mağlubiyet ile Eskişehir'e yine boynu büyük döndü.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.