Tenise ilgi artıyor
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Yaz Spor Okulları'nda faaliyet gösteren teniste çalışmalar başladı. 50 sporcunun şimdiden çalışmalara başladığı teniste haftanın üç günü sporcular Sazova'daki spor kompleksinde eğitim görüyorlar.
Konu ile ilgili olarak bilgi aldığımız antrenör İ.Hakkı Sayan "Çeşitli yaş gruplarında sporcuların katıldığı teniste şu ana kadar katılım bizim beklediğimizin üstünde oldu. Ancak önümüzdeki günlerde sayımızın daha da artacağını düşünüyorum. Amacımız Eskişehir'de tenis sporunu daha çok sevdirerek yaygın hale getirmek. Sazova'da çok iyi imkanlara sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bu yıl oluşturacağımız potansiyelle önümüzdeki yıllara da teniste başarılı sporcular kazanacağımıza inanıyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.