Togay milli oldu
İlimiz karate antrenörlerinden Sami Togay bugün milli takım kampına katılıyor. İstanbul'da yapılacak milli kamp için dün akşam yola çıkan başarılı antrenörümüz 10 günlük bir kampın ardından 30 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında Romanya'nın Bükreş kentinde yapılacak Balkan şampiyonasında milli takım antrenörlüğünü üstlenecek. Konu ile ilgili olarak Togay " 80 sporcunun bulunduğu milli takımda sporcumuzun bulunmaması en büyük üzüntümüz. Bizlere bu görevi uygun görenleri mahcup etmemek için tüm birikimlerimizi milli takımda ki sporculara aktarmaya çalışacağız. İnşallah Balkan şampiyonasından başarılı neticelerle dönerek üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getireceğiz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.