Tolga Garip'den şov
Yayınlanma:
Minik karateci Tolga Garip dünkü Halk oyunları şampiyonasından önce yaptığı gösteri de ayakta alkışlandı.Ufak yaşına rağmen katıldığı her müsabakada ilimize madalyalar kazandıran Tolga Garip sportif açılışlara da renk...
Minik karateci Tolga Garip dünkü Halk oyunları şampiyonasından önce yaptığı gösteri de ayakta alkışlandı.
Ufak yaşına rağmen katıldığı her müsabakada ilimize madalyalar kazandıran Tolga Garip sportif açılışlara da renk katıyor.
Dünde ilimiz Atatürk spor salonunda yapılan Kredi yurtlar kurumu Türkiye şampiyonasını açılış törenine katılan Garip müzikli kata da yaptığı şov ile izleyenleri büyüleyip ayakta alkışlandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.