U17LERDE GOL YAĞMURU
Ligde dün oynanan 4 maçta toplam 33 gol atılırken, yeni lider Şekerspor oldu.
U17 Ligi'nde 5. hafta gollü maçlara sahne oldu. Dün oynanan 4 maçta ağlara toplam 33 gol atıldı. Cumartesi günü oynanan haftanın açılış maçında Demirspor ile Bentspor 0-0 berabere kalmıştı. Dün yapılan 4 karşılaşmada ise Odunpazarı, Işıkspor'u 11-1'lik skorla yendi. Sağlıkspor ise Tepebaşı Kojespor önünde 9-2'lik skorla gülerken, Şekerspor Kurtuluşspor'u 7-0'lık skorla geçti ve liderlik koltuğuna oturdu. Özel İdarespor'da, Yunusemrespor'u 2-1 mağlup ederek haftayı üç puanla kapattı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.