Ufuk'dan iyi haber
Yayınlanma:
Es-Esde ameliyat olan Ufuk Budakdan iyi haber geldi.Kırmızı Şimşeklerin sezon başında Azerbaycandan transfer ettiği milli oyuncu Eskişehir-sporda fazla forma şansı bulamamıştı.Geçtiğimiz günlerde menisküs sakıtlığı...
Es-Es'de ameliyat olan Ufuk Budak'dan iyi haber geldi.
Kırmızı Şimşeklerin sezon başında Azerbaycan'dan transfer ettiği milli oyuncu Eskişehir-
spor'da fazla forma şansı bulamamıştı.
Geçtiğimiz günlerde menisküs sakıtlığı geçiren ve Almanya'da Pazartesi günü bıçak altına yatan Ufuk'un operasyonunun başarılı geçtiği öğrenildi.Eskişehirspor kulüp doktoru Mehmet Ali Armağan "Ufuk Pazartesi günü Almanya'da ameliyat oldu. Görüştüm ve durumu çok iyi. 1 ay sonra aramıza katılacak ve takımdan ayrı olarak çalışmalara başlayacak" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.