Yetenekliler belirlendi
Yayınlanma:
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan Futbol Yaz okulunda minikler ileride futbolcu olmanın hayaliyle çalışıyorlar. Antrenör Mesut Dolgun nezaretinde devam eden futbol okulunda antrenmanlar Atatürk Dış...
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan Futbol Yaz okulunda minikler ileride futbolcu olmanın hayaliyle çalışıyorlar. Antrenör Mesut Dolgun nezaretinde devam eden futbol okulunda antrenmanlar Atatürk Dış Sahasında haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilirken, 1998-2005 doğumlu 200'ye yakın sporcu 5 ayrı grupta temel eğitim alıyorlar. Antrenör Mesut Dolgun yetenekli görülen sporcuların çeşitli kulüplerin bünyesine kazandırılacağını ifade etti. n
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.