AMATÖRDE YOĞUN HAFTA SONU

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2019 Çarşamba 515

SÜPER AMATÖR


16 Şubat Cumartesi


Necdet Yıldırım Sahası


15.00 Yunusemre-Kırka Boraks


17 Şubat Pazar


Üniv.Evleri Sahası


11.00 Alpagut-Osmangazi Üniv.


13.00 Demirspor-Harb-İş


15.00 Mihalıççık-Muttalıp


Muttalıp Sahası


16.00 Esentepe-Odunpazarı


Çiftelerspor:3-DSİ Bentspor:0(Hükmen)


 


2.AMATÖR KÜME


A GRUBU


17 Şubat Pazar


A.Temel Sahası


11.00 İdmangücü-Örnekspor


13.00 Kaymaz-Şirintepe


15.00 Adanırspor-Yenikent


Mihalgazi BAY


 


B GRUBU


16 Şubat Cumartesi


A.Temel Sahası


13.00 Işıkspor-Eğitimspor


15.00 Adaletspor-Günyüzü


17 Şubat Pazar


Muttalıp Sahası


14.00 Mahmudiye-Sultandere


Meşelik BAY


 


C GRUBU


16 Şubat Cumartesi


Muttalıp Sahası


13.00 Çağlar-Havagücü


Çukurhisar Sahası


14.00 Oklubalı-Seyitgazi Bld.


17 Şubat Pazar


Muttalıp Sahası


12.00 Seyitgazispor-Tunaspor


Kozkayıo BAY


::::::::::::::::


 


U19 1.GENÇLER LİGİ


16 Şubat Cumartesi


Üniv.Evleri Sahası


13.00 Odunpazarı-Anadolu Üniv.


15.00 Demirspor-Şekerspor


A.Temel Sahası


15.00 Örnekspor-Sağlıkspor


DSİ Bentspor:3-Üniv.Evler:0


Birlikspor BAY


:::::::::::


 


U16 LİGİ


A GRUBU


16 Şubat Cumartesi


Hasan Doğan Sahası


12.00 Anadolu Ümniv.-Örnekspor


17 Şubat Pazar


Behiç Erkin Sahası


11.00 Odunpazarı-Şekerspor


Hasan Doğan Sahası


15.00 Demirspor-Harb-İş


İ.D.Güneş BAY


 


B GRUBU


16 Şubat Cumartesi


Behiç Erkin Sahası


13.00 DSİ Bentspor-Birlikspor


17 Şubat Pazar


Hasan Doğan Sahası


13.00 Sağlıkspor-Işıkspor


Behiç Erkin Sahası


15.00 Maliye-Yunusemre


Çamlıca BAY


::::::::::::


 


U14 LİGİ


A GRUBU


17 Şubat Pazar


Hasan Doğan Sahası


11.00 Emekspor-Esentepe


Osmangazi Sahası


11.00 DSİ Bentspor-Sağlıkspor


12.30 Osmangazi-Orhangazi


Sultandere:0-Anadolu Üniv.:3(Hükmen)


Harbişspor:0-Işıkspor:3(Hükmen)


 


B GRUBU


16 Şubat Cumartesi


Osmangazi Sahası


13.00 İdmangücü-Kurtuluş


14.30 Odunpazarı-Demirspor


Behiç Erkin Sahası


15.00 Çamlıca-Büyükdere


17 Şubat Pazar


Osmangazi Sahası


14.00 Şekerspor-Birlikspor


Yunusemre:0Gökmeydan:3(Hükmen)


ŞEKERSPOR’DA İZİN BİTTİ
 Şekerspor’da bayram izni dün biterken, altyapı ekipleri bugün tekrar bir araya...
KIRKA BORAKS’TA ALTYAPIDA SAĞLAM
 Kırka Boraks alt yapıyı sağlama aldı.Kırka Boraks Futbol Yaz Okulu çalışmaları aralıksı...
MİNİK PEHLİVANLAR KALDIĞI YERDEN
 Ata sporuna gönül veren minik Pehlivanlar bayram tatilinin ardından çalışmala...
BUĞRA MİLLİ KAMPTA
 Eskişehirspor’un yetenekli oyuncusu Buğra Çağlıyan milli takım kampına katıldı.U1...
YUNUSEMRE’DE ÇİFT ÇALIŞMA VAR
 BAL’daki temsilcimiz Yunusemrespor yeni sezon için çalışmalarını sürd...
DSİ’DE KEYİFLER YERİNDE
 DSİ Bentspor’da voleybol çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.Bu yılda ...
KALE KİMİN OLACAK
 Eskişehirspor’da keleyi bugün kimin koruyacağı merakla bekleniyor.Geçtiğimiz...
KURALLARI ÖĞRENDİLER
 Es-Es’li oyuncular lig öncesi yeni kuralları öğrendi.Uluslararası Futbol Birli...
SİSSOKO YOK, MARKO ZOR
 Ligin ilk maçına hazır olan Eskişehirspor’da bazı oyuncuların antrenman eksikliği...
ERDAL CEZALI
Eskişehirspor’da kart cezalısı Erdal Akdari ile sakatlığı süren Bedirhan bugünkü...
BİZ BU YOLA BAŞ KOYDUK
 SIKINTILI BAŞLIYORUZ2019-2020 sezonunda da TFF 1. Ligde mücadele edecek olan Eskişehirspo...