Atayurt'ta yılsonu gecesi
Yayınlanma:
Atayurt okullarının yıl sonu gecesi Atayurt okullarının açık spor sahasında gerçekleştirildi. İlköğretim, kolej ve fen lisesi öğrencilerinin hazırladığı birbirinden güzel gösteriler davetlilere hoş vakit geçirtti. Saat...
Atayurt okullarının yıl sonu gecesi Atayurt okullarının açık spor sahasında gerçekleştirildi. İlköğretim, kolej ve fen lisesi öğrencilerinin hazırladığı birbirinden güzel gösteriler davetlilere hoş vakit geçirtti. Saat 19.00'da başlayıp geç saatlere kadar devam eden gecede latin danstları, melodika korosu, halk müziği korosu, halk dansları ve kına gecesi etkinlikleri göz doldurdu.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.