HÜKÜMLÜNÜN AÇLIK GREVİ DEVAM EDİYOR
Yayınlanma:
Eskişehir H Tipi K.C.İ.K.’nda; 24 Ağustos 2012 tarihinde "Kendini Savunamayacak Kişiyi Öldürme" suçundan hükümlü olarak bulunan M.B. yatmakta olduğu koğuştan ayrılıp tek kişilik koğuşta kalmak isteği ile açlık grevine...
Eskişehir H Tipi K.C.İ.K.'nda; 24 Ağustos 2012 tarihinde "Kendini Savunamayacak Kişiyi Öldürme" suçundan hükümlü olarak bulunan M.B. yatmakta olduğu koğuştan ayrılıp tek kişilik koğuşta kalmak isteği ile açlık grevine başlamıştı.M.B. 'nin isteğinin cezaevi idaresi tarafından kabul edilmemesini protesto etmek amacıyla başladığı açlık grevi eylemini sürdürdüğü bildirildi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.