İlköğretim öğrencilerinden anlamlı yardım kampanyası
Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa'da düzenlenen okullar arası Voleybol Türkiye Şampiyonasına katılan Melahat Ünügür Erkek Voleybol takımı, orada gördükleri manzaradan etkilenince bir kampanya başlattılar. Eskişehir dönüşünde okulda giysi kampanyası başlatan voleybol takımı öğrencileri topladıkları tüm eşyaları tekrar Şanlıurfa'ya dönerek ihtiyaç sahiplerine verdiler. Okul Aile Birliği Başkanı Ercan Göktaş, Türkiye beşincisi olan takımda yer alan öğrencilerin Şanlıurfa'daki yokluktan oldukça etkilendiklerini ve böyle bir kampanya başlatmak istediklerini belirterek; "Bizde bu kampanyaya elimizden geldiği kadar destek verdik. Toplanan malzemelerde yine öğrenciler tarafından Şanlıurfa'da bizzat ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Böyle bir anlamlı çalışmaya imza atan öğrencilerimizi kutluyorum" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.