"İptali kendim istedim"
CHP İl Yönetimi tarafından delegelikleri iptal edilen 19 isimden biri olan CHP İl Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ali Uzun, delegeliğinin iptalini kendisinin isteği ile gerçekleştiğini söyledi.CHP Genel Merkezi tarafından gönderilen "oturduğu mahalleden seçilmeyenlerin delegeliklerinin iptal edilmesi" ile ilgili genelgenin gündeme gelmesinin ardından kendisinin bu yönde bir talebi olduğunu ve İl Yönetiminin de bu yönde karar aldığını söyledi. "Genel Merkezin kararlarına uymak öncelikle yöneticilerin görevidir" diye konuşan Mehmet Ali Uzun, verdiği karardan son derece hoşnut olduğunu ve kendisi için CHP'nin çıkarlarının her şeyden önde geldiğini de sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.