İş kazası
Yayınlanma:
Meydana gelen iş kazasında bir kişi yaralandı.Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı Çukurhisar beldesinde bir tavuk çiftliğinde işçi olarak çalışan Mehmet Ali Kıvrak (47), kuluçka makinesinin içini kontrol etmek istedi. Bu esnada...
Meydana gelen iş kazasında bir kişi yaralandı.
Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı Çukurhisar beldesinde bir tavuk çiftliğinde işçi olarak çalışan Mehmet Ali Kıvrak (47), kuluçka makinesinin içini kontrol etmek istedi. Bu esnada makinenin içindeki rezistansa sağ koluyla temas eden Kıvrak, yaralandı. Yaralı işçi, mesai arkadaşlarının yardımıyla Çukurhisar Sağlık Ocağı'na kaldırıldı.
Jandarma, olayla ilgili inceleme başlattı.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.