GAMZE BULUT ES-ES TARAFTARINI SELAMLADI
Yayınlanma:
Eskişehirin gururu olan Gamze Bulut dün de maçın devre arasında tribünleri gezerek taraftarlardan alkış aldı. 2012 Londra Olimpiyatlarında 1500 metrede ikinci olarak göğsümüzü kabartan Eskişehirli atlet Gamze Bulut dün de...
Eskişehir'in gururu olan Gamze Bulut dün de maçın devre arasında tribünleri gezerek taraftarlardan alkış aldı. 2012 Londra Olimpiyatlarında 1500 metrede ikinci olarak göğsümüzü kabartan Eskişehirli atlet Gamze Bulut dün de Atatürk Stadyumu'ndaydı. Maçın devre arasında tribünleri tek tek gezen Gamze Bulut'a Es-Es taraftarı "Eskişehir seninle gurur duyuyor" derken, Gamze Bulut'ta taraftarı selamladı. Gamze Bulut'a Vali Kadir Koçdemir ve Eskişehirspor adına da Teknik As Başkan Nihat Çuhadar birer çiçek verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.