Hoşcan taraftar arasında
Es-Es'de eski 2. Başkan Mesut Hoşcan ve eşi Sevim Hoşcan'da İskoçya kafilesinde yer aldı. Takım ve yönetim kurulundan ayrı otelde kalan ve daha çok İskoçya'daki vaktini taraftarlar ile birlikte geçiren Mesut Hoşcan iki takım taraftarlarının buluşmasında da yer aldı. Eşi ile birlikte Saint Johnstone kaşkolu da takan Mesut Hoşcan'a bir ara Eskişehirspor'lu taraftarlar takılarak "Mesut başkan rakip takım kaşkolunu takmışın. Yoksa oraya başkan mı oluyorsun" diyerek de takıldılar. Hoşcan'da taraftar arasında mutlu olduğunu ve her zaman da Eskişehirspor'luluğunla övündüğünü belirtti. Eskişehirspor eski 2. Başkan Mesut Hoşcan ve eşi Sevim Hoşcan İskoçya sokaklarında Es-Es tezahüratı da yaptı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.