MİNİK TAKVONDOCULAR KARAMANDA YARIŞTI
Yayınlanma:
15-16 Eylül 2012 Tarihleri Arasında Karamanda Düzenlenen İllerarası Minikler Taekwondo Şampiyonasına 16 İl 51 Spor Kulübü 91 Bayan 179 Erkek Sporcu Olmak Üzere Toplam 270 Sporcu Katıldı. Çekişmeli Geçen Maçlarda 50 Kg...
15-16 Eylül 2012 Tarihleri Arasında Karaman'da Düzenlenen İllerarası Minikler Taekwondo Şampiyonası'na 16 İl 51 Spor Kulübü 91 Bayan 179 Erkek Sporcu Olmak Üzere Toplam 270 Sporcu Katıldı. Çekişmeli Geçen Maçlarda 50 Kg Minik Bay Ve Bayanlarda Fatmanur Koca Ve Fahrettin Erten 3. oldu. Kırka Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo Antrenörü Elif Ünal Desteklerinden Dolayı Kırka Belediye Başkanı Selahattin Çörez'e Teşekkür Etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.