ZORLU RAKİPLER VAR
Eskişehirspor'un akademi ligi takımlarının tümü Elit liginde mücadele edecek. Takımlarımız Ankaraspor, Beşiktaş, Bucaspor, Bursaspor, Boluspor, Çaykur Rizespor, Dardanelspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Gençlerbirliği, İBB, Antalyaspor, Samsunspor, Tugutluspor ve Trabzonspor gibi zorlu rakiplerle mücadele edecek. Coca-Cola Akademi Liginde ise bu sezon; Batı A - Batı B, Anadolu A - Anadolu B Grupları ile Doğu Anadolu Gruplarında bölgesel olarak oynanacak. Batı A grubunda yer alan 12 takım, Batı B Grubunda yer alan 10 takım ile Doğu Anadolu Grubunda yer alan 7 takım müsabakalarını çift devreli lig olarak oynayacakken, 6 şar takımdan oluşan Anadolu A Grubu ve Anadolu B Grubu ise müsabakalarını 3 devreli lig olarak oynayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.