AKP'nin il danışma toplantısında il başkanı Koca'dan iddialı sözler

AKP’nin il danışma toplantısında il başkanı Koca’dan iddialı sözler
AK Parti Eskişehir İl Danışma Meclisi Toplantısını Öğretmen Evi’nde yaptı. Çok sayıda partilinin katıldığı danışma meclisi toplantısına AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Bölge Koordinatörü Ordu...

AK Parti Eskişehir İl Danışma Meclisi Toplantısını Öğretmen Evi'nde yaptı. Çok sayıda partilinin katıldığı danışma meclisi toplantısına AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Bölge Koordinatörü Ordu Milletvekili Enver Yılmaz, İl Koordinatörü ve Bursa Milletvekili Altan Karapaşaoğlu, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nedim Öztürk, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı ve İl Başkanı Salih Koca katıldı.
AK Parti İl Başkanı Salih Koca divan toplantısında yaptığı konuşmasında "Bir siyasi partinin, ülkenin makûs talihini değiştirecek önemli başarılara imza atması, hiç kuşkusuz o partideki bütün birimlerin, hassas bir makine gibi uyumlu ve dengeli çalışmasıyla mümkündür" dedi.
Koca konuşmasına şöyle devam etti, "El ele vererek bütün oyunları bertaraf edecek, mutlu ve büyük Türkiye'yi tüm vatandaşlarımız ile birlik olup el ele inşa edeceğiz. Onun için yürüttüğümüz ve başarıya ulaşacağından zerrece şüphe duymadığımız projemize "Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi, Onun için Demokratik açılım Projesi" diyoruz.
İnanın; bugün bu hedefin alternatifi olmadığı gibi AK Parti'nin de alternatifi yoktur.
Onlar sadece girdikleri kendi parti kongrelerini kazanırlar ama biz kurulduğumuz gündem beri tüm seçimleri kazandığımız gibi Türkiye'miz için, demokrasimiz için kader seçimleri olarak adlandırdığımız 2011 seçimlerini de halkımızın teveccühü ile kazanmaya devam edeceğiz. Daha çok demokrasi, daha çok özgürlük, daha çok refah, daha çok huzur, içeride ve dışarıda daha çok barış daha çok saygınlık daha çok itibar için, adalet için, hakkaniyet için, çözüm için, birlik için, dirlik için, kardeşlik için; önümüzdeki seçimler kader seçimleridir. Ve Allahın izniyle biz bu seçimlerde, Eskişehir teşkilatımızın ne olduğunu dosta düşmana göstereceğiz. Yılmak yok, gevşemek yok, yılgınlık yok. Yola devam, mücadeleye devam, hizmete devam diyeceğiz. Bu vesileyle Türkiye'nin yarınları daha da AK olacaktır."
AK Parti İl Divan Toplantısında konuşan AK Parti Eskişehir Milletvekili Nedim Öztürk ise şunları söyledi; ''Eskişehir'de uçak sanayisinin alt yapısı kuruluyor. Eskişehir'deki sanayicilerimiz dünyadan çok önce adım atıyor. Siyasette bulunmak ve millete hizmet etmek kolay değil. Halka hizmet etmeyi adeta bir ibadet gibi saymak gerekir. AK Parti, halka hizmet etmeyi kendine görev edinmiş bir parti. Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'nin milleti merkezine almış siyasetinde önemli bir yeri var. Türkiye'ye kriz teğet geçti. Başbakanımız bunu söylediğinde muhalefet dalga geçti. Bir ülkede mal alırken, o ülkeye mal satmak zorunluluğunu getiren hükümet, bu hükümettir. Ekonomideki dengeleri bozmadan ülkenin geleceğe umutla bakmasını sağladık. Ekonomik kriz döneminde bile bütün planladığımız yatırımlara devam ettik.''

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.