DSP "Partimize katılımlar sürüyor"

DSP “Partimize katılımlar sürüyor”
DSP İl Başkanı Cem Ekin, partiye yapılan katılımlar dolayısıyla bir açıklama yaptı. Ekin açıklamasında şunları söyledi:"Son günlerde DSP Eskişehir il örgütüne katılımlar hızla artmaktadır, özellikle gençlerin çoğunlukta...

DSP İl Başkanı Cem Ekin, partiye yapılan katılımlar dolayısıyla bir açıklama yaptı. Ekin açıklamasında şunları söyledi:"Son günlerde DSP Eskişehir il örgütüne katılımlar hızla artmaktadır, özellikle gençlerin çoğunlukta olduğu toplu katılımlar bizleri oldukça memnun etmektedir.
Partimizdeki yeni oluşumlarla yeni katılımlarla savunduğumuz fikirleri gençlere anlaşılır olarak aktardığımızı görmek biz Demokratik Sol Parti yönetimini son derece mutlu etmiştir.
Türkiye, hükümetin yapmış olduğu yanlış politikalar ve muhalefetin takındığı tutumdan artık sıkılmış, yeniden bir arayış içerisine girmiştir, bu noktada da ilk akla gelen geçmişte de olduğu gibi yine Demokratik Sol Parti olmuştur.
Partimize toplu katılımlar artarak devam etmektedir ve edecektir.
Gençlik ve kadın kollarımızı yeniden yapılandırarak, gençlerimiz ve kadınlarımızın da katılımları ile daha güçlü, daha aydınlık, daha demokratik, daha laik bir anlayışın hakim olduğu bir gelecek hepimizi beklemektedir."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.